BITCOIN WŁAŚNIE ZAMIEŚCIŁ SWOJE PIERWSZE COTYGODNIOWE ZAMKNIĘCIE POWYŻEJ $11,700 OD 2018 R

  • Bitcoin i zagregowany rynek kryptograficzny pozostały stabilne w ciągu nocy, a byki próbują wywołać kolejną tendencję wzrostową.
  • Kryptokurna waluta wzorcowa po raz kolejny podnosi swój długotrwały opór około 13 200 dolarów.
  • Jeśli poziom ten zostanie zburzony w najbliższym czasie, BTC może zyskać poważną trakcję, która spowoduje, że jego cena wzrośnie w górę.
  • W przypadku gdy kolejne tendencje rynkowe będą niewątpliwie zależeć w pewnym stopniu od reakcji BTC na ten poziom
  • Jednym z czynników działających obecnie na korzyść kupujących jest fakt, że Crypto Bank właśnie zamieścił bardzo bycze tygodniowe zamknięcie.
  • Było to pierwsze zamknięcie tygodniowe powyżej 11.700 dolarów od początku 2018 roku.

Bitcoin widzi niezależny rajd wyższy dzisiaj, z bykami próbującymi złamać długotrwały opór na 13.200 dolarów, który spowolnił jego wznoszenie.

Należy zauważyć, że w całym regionie za 13.000 dolarów istnieje duża presja na sprzedaż. Mimo to, decydujące przełamanie i utrzymanie się powyżej tego poziomu może stworzyć impet, który niesie ze sobą drugą presję sprzedaży tutaj.

Analitycy zauważają, że wczorajsze cotygodniowe zamknięcie świecy dało BTC pewną poważną siłę.

Należy zauważyć, że było to pierwsze cotygodniowe zamknięcie świecy powyżej 11.700 dolarów widziane od początku 2018 roku.

RAJDY BITCOINÓW W KIERUNKU KRYTYCZNEGO OPORU, GDY WZRASTA PRESJA NA KUPNO

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 1% po obecnej cenie 13 140 dolarów. Jest to około ceny, po której handlował w ciągu ostatnich kilku dni.

Faza konsolidacji widziana przez BTC z opóźnieniem jest dość intensywna, ale byki mogą ją szybko zakończyć, jeśli zepchną ją powyżej 13.200 dolarów.

Przerwa powyżej tego poziomu, w połączeniu z przerzuceniem go na wsparcie, może być wszystkim, co jest potrzebne, aby zobaczyć jakieś poważne zmiany na lepsze w nadchodzących dniach i tygodniach.

ANALITYK: BTC BOLSTERED BY ULTRA-STRONG WEEKLY CLOSE

Jeden z szanowanych analityków podkreślił znaczenie ostatniego tygodniowego zamknięcia Bitcoina w ostatnim tweecie. Wyjaśnił, że krypto może wejść w nową fazę faworyzowania byków, ostrzegając, że choć należy się spodziewać cofnięć, dla Bitcoina są „ekscytujące czasy“.

„BTC: Bitcoin z 13%+ świecą do zamknięcia tygodnia. I od czasu przerzucenia wysokiego dziennego zamknięcia w 2019 roku, wynoszącego 12 920 dolarów… Bitcoin zamknął się nad nim wiele dni prosto, ponieważ pracujemy nad najwyższym dziennym zamknięciem od stycznia 2018 roku. Oczekiwane, ale ekscytujące czasy przed nami.“

Jak to trendy w nadchodzącym tygodniu powinny zapewnić wgląd w to, jak byczy ten ostatni zamknięty tydzień naprawdę był dla Bitcoina.